День восьмий!!!
Сьогодні досить бурно намагалися обговорити те, як залучити учнів до процесу оцінювання. Практували власну систему оцінювання та скористалися засобами оцінювання програми Intel "Навчання для майбутнього". Хочеться сказати велике спасибі Ірині Володимирівні за те, що вона терпить деякі невдачі і розрулює, як справжній шумахер всі труднощі, підводні камені на тернистому шляху... 
Немає коментарів:
Дописати коментар