День перший!!!
Вау!!! Нарешті і настав цей довгоочикуваний день, коли з мене зроблять справжнього аса - компьютерного генія... Дуже хвилююся, щоб у мене все вийшло і мій тренер не червонів би за мене.... Я не можу підвести Ірину Володимирівну. Тому намагалася бути зосередженою, як ніколи, але все одно бувало потрапляла не туди і наш чудовий тренер Ірина Володимирівна дуже вправно та тарпляче виправляла ситуацію, приходила на допомогу. Я створила свій власний блог РЕФЛЕКСІЯ, де тепер можу викладати свої власні думки, щодо проходження тренінгу. Наш добрий янгол - Ірина Володимирівна навчила мене як створювати персональну сторінку на wiki-сайті, папку ПОРТФОЛІО, де я буду зберігати матеріали власного проекту. Мої очикування від тренінгу принесли мені задоволення.
Немає коментарів:
Дописати коментар