День четвертий!!!
Ось і починається клопітка праця!!! Сьогодні я обрала тему для мого проекту. Визначила, які саме державні освітні стандарти відповідають їй. Виходячи з вимог стандартів та навчальних програм, встановила навчальні цілі та важливі поняття обраної теми, від яких формулюватимуться основні запитання, що формують зміст проекту. Робота кипить!!! До нових зустрічей!!! 
Немає коментарів:
Дописати коментар