День десятий!!!
Нашу увагу сьогодні було зосереджено на необхідних педагогічних технологіях та прийомах навчання задля досягнення цих цілей. Під час бесіди з колегами обговорили, як керувати навчальним процесом у класі, де навчання здійснюється за методом проектів. Створили презентацію, документ, таблицю або веб-ресурс для того, щоб підтримати навчання, що будується навколо навчальних потреб учнів. Як завжди панувала тепла атмосфера і всьому виною наш добрий янгол - Ірина Володимирівна. Так тримати!!! Ми вам дуже вдячні.
Немає коментарів:
Дописати коментар