понеділок, 22 травня 2017 р.

Модуль 7

День сьомий!!!
Сьогодні я залишила вже позаду більшу половину шляху. А мені хочеться зараз якомога довше перебувати у такій дружній компанії колежанок і тренера Ірини Володимирівни.  Сьогодні ми вдягнули на себе роль учнів. Ми створювали учнівську презентацію. Кожен пропонував свої чудові приклади того, як  можна використати Інтернет у навчанні учнів. Створили та оцінили приклад учнівськой публікації вікі-статті та блогу.


Немає коментарів:

Дописати коментар