День сьомий!!!
Сьогодні я залишила вже позаду більшу половину шляху. А мені хочеться зараз якомога довше перебувати у такій дружній компанії колежанок і тренера Ірини Володимирівни. Сьогодні ми вдягнули на себе роль учнів. Ми створювали учнівську презентацію. Кожен пропонував свої чудові приклади того, як можна використати Інтернет у навчанні учнів. Створили та оцінили приклад учнівськой публікації вікі-статті та блогу.

Немає коментарів:
Дописати коментар