День дванадцятий!!!
Непомітно промайнув час і сьогодні вже останній день курсів. Нарешті відбувся справжній феєрверк: захист проектів. Підведення підсумків. Вручення сертифікатів.
Вітаю всіх конкурсантів з закінченням курсів. Особливу подяку хочеться висловити самому талановитому тренеру Офіцинській Ірині Володимирівні! Мені з вами було досить тепло, легко та зрозуміло.... Вибачте, якщо інколи неодразу виходило все, що ви говорили... Я ще молода тому маю надію, що в мене є шанс виправитися на наступних курсах... А всім колегам я бажаю успіхів в подальшій роботі!!!





